QNET yenilenen ofisinde iş yerini keyifli kılma yolunda

QNET yenilenen ofisinde iş yerini keyifli kılma yolunda

Vakıf Katılım

Global doğrudan satış şirketi QNET, büyüyen ekibini etkileşimi yüksek ve verimli bir çalışma ortamıyla buluşturmak üzere yeni ofisine taşıdı. Yenilikçi tasarımı ve çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan altyapısıyla dikkat çeken ofiste QNET, şirket kültürünü keyifli bir ortamda eğlence unsurlarına yer vererek güçlendiriyor.

150'den fazla ülkede bağımsız temsilcileriyle faaliyet gösteren QNET, yeni ofisiyle çalışanlarını etkileşimli ve verimli bir ortamda bir araya getiriyor. QNET, Levent’teki yeni ofisinde yenilikçi tasarımı ve çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan altyapısıyla dikkat çekerken, keyifli bir atmosferde eğlence unsurlarına öncelik vererek şirket kültürünü güçlendirmeyi hedefliyor. Sengelli Design tarafından tasarlanan ofis, çağdaş tasarım anlayışı ve kullanıcı dostu mekanlarıyla öne çıkıyor.

Ofis içerisinde çalışanların stres atma ve kısa molalarda dinlenmeleri için özel atmosferler tasarlanmış; dinlenme odası, bireysel çalışmalar için 'Silent Room'lar huzurlu çalışma kültürünü destekliyor. İş toplantılarının verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak 'Green Room' toplantı odası ise sıcak ve konforlu ortamıyla dikkat çekiyor.

QNET’in yeni ofisindeki estetik ögeler, sanatsal dokunuşlarla birleşiyor. Çalışanlar üzerinde iz bırakan etkileyici bir humanoid heykele ev sahipliği yapan ofis, iş atmosferinin ne kadar yaratıcı olabileceğini gözler önüne seriyor.

QNET’in yeni ofisinde; çalışanların ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek açık bir
self-servis Amerikan mutfağı da bulunuyor. Bu mutfak, ekibe istedikleri zaman enerji depolama ve sosyal etkileşimlerini artırma imkânı sunuyor.

EĞLENCELİ ÇALIŞMA ORTAMI

Ayrıca, QNET’in yeni ofisi, eğlenceli bir çalışma ortamını destekleyerek çalışan motivasyonunu güçlendiriyor. Salıncak, bilardo ve tüm ofise entegre edilmiş müzik sistemi sayesinde QNET ailesi, iş saatlerini eğlenceli ve motivasyon artırıcı bir atmosferde geçirebiliyor. Yaratıcı gücü ve inovasyonu destekleyen doğanın pozitif etkilerini, çalışanlarla bütünleştirerek; duvarlarında ve çalışma alanlarında canlı bitkilerle misafirlerine kucak açıyor.

QNET Hakkında       

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 26 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye, Doğrudan Satış Derneği ‘gümüş’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNET’in www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

  Hibya Haber Ajansı