Bebeğinizin narin yüzünün kuruyan bölgelerine özel mustela cold cream içeren stick

Mustela, Cold Cream içeren Besleyici Stick ile soğuk havaya maruz kalan ve kuruyan bu bölgeler için ebeveynlerin her zaman çantalarında taşıyabileceği pratik bir çözüm sunuyor.

Sonbahar ve kış aylarında hava koşulları sertleşmeye başladığında bebekleri dışarı çıkarırken cildini de dış etkenlerden korumak gerekir. Dış ortamda bebeklerin dudağı, yanağı, alnı ve burnu soğuk havadan etkilenir. Mustela, Cold Cream içeren Besleyici Stick ile soğuk havaya maruz kalan ve kuruyan bu bölgeler için ebeveynlerin her zaman çantalarında taşıyabileceği pratik bir çözüm sunuyor.

Bilimsel araştırmalar sonucu sağlık uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilen Mustela Cold Cream içeren Besleyici Stick, %96 doğal kökenli içeriğinde yer alan patentli Avokado Perseose ve etken madde Cold Cream sayesinde zengin dokusu ile cildi besleyerek korurken, uzun süreli nemlendirme sağlar. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan Cold Cream içeren Besleyici Stick hipoalerjeniktir ve paraben, fitalat, fenoksietanol gibi sakıncalı kimyasallar içermez.

 

MUSTELA HAKKINDA

Fransız Expanscience Laboratuarları'nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 60 yılı aşkın süredir yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

 

Hibya Haber Ajansı

Okunma